Skip to content

Perekondlik fotosessioon ehk „Isa, ema ja mina – õnnelik perekond“.

  Tavaliselt pildistatakse elu helgemaid sündmusi: lapseristimisi, sünnipäevi, pulmi, matkamisi jne. Aga sellist pidupäeva nagu perekondlikku fotosessiooni on võimalik korraldada igal hetkel. Tellige meilt oma perekonna fotosessioon või tehke kingitus oma sugulastele või sõpradele.

  Perekondlik album, milles hoitakse kogu pere fotosid, eriti pere grupifotosid, on tõeline perekonna reliikvia. Selliseid fotosid võib näha tihti töölaual, sest alati on meeldiv kas või keset tööpäeva pöörata pilk hetkeks fotodele ja imetleda kõige lähedamaste inimeste portreesid.

  Perekondliku fotosessiooni stuudio teemad on väga mitmekesised. Näiteks on võimalik pildistada klassikalised fotod perekonnast kui ka lavastuslikud foto, kuhu on sisse põimitud teie väljamõeldud fotograafilised situatsioonid.

  Laske enda peret pildistada mitte kohmetunud või kangestunud asendis vaid pigem liikumises. Fotograaf tabab teid juskui te kogeksite mingisugust huvitavat elu momenti ning fotod jäävad ilmekad ning naturaalsel. Lõpptulemus on väga ilus ja huvitav.

  Laske teha oma perefotod ainulaadsetena ning usaldage elukutselist fotograafi, kelle pildistatud fotod võivad tõsta tuju nii teil kui ka teie lähedastel.

  Informatsioon: tel. +372 506 2736