Skip to content

Fotostuudio

Perekondlik fotosessioon ehk „Isa, ema ja mina – õnnelik perekond“.

Tavaliselt pildistatakse elu helgemaid sündmusi: lapseristimisi, sünnipäevi, pulmi, matkamisi jne. Aga sellist pidupäeva nagu perekondlikku fotosessiooni on võimalik korraldada igal hetkel. Tellige meilt oma perekonna fotosessioon või tehke kingitus oma sugulastele või sõpradele.

Perekondlik album, milles hoitakse kogu pere fotosid, eriti pere grupifotosid, on tõeline perekonna reliikvia. Selliseid fotosid võib näha tihti töölaual, sest alati on meeldiv kas või keset tööpäeva pöörata pilk hetkeks fotodele ja imetleda kõige lähedamaste inimeste portreesid.

Perekondliku fotosessiooni stuudio teemad on väga mitmekesised. Näiteks on võimalik pildistada klassikalised fotod perekonnast kui ka lavastuslikud foto, kuhu on sisse põimitud teie väljamõeldud fotograafilised situatsioonid.

Laske enda peret pildistada mitte kohmetunud või kangestunud asendis vaid pigem liikumises. Fotograaf tabab teid juskui te kogeksite mingisugust huvitavat elu momenti ning fotod jäävad ilmekad ning naturaalsel. Lõpptulemus on väga ilus ja huvitav.

Laske teha oma perefotod ainulaadsetena ning usaldage elukutselist fotograafi, kelle pildistatud fotod võivad tõsta tuju nii teil kui ka teie lähedastel.

Informatsioon: tel. +372 506 2736

Beebi fotosessioon. Minu armas mudilane ja fotosessioon

“Ema ja laps”.

Laste fotosessioon on parim kingitus nii teie lapsele kui ka tema vanaemale ja vanaisale. Mälestused hägustuvad aja jooksul, kuid lastefotod jäävad kestma aastateks. Lapsi on vaja pildistada pidevalt, sest nad kasvavad nii kiiresti. Pange kokku fotoalbum oma laste kõige eredamatest hetkedest.

Ärge oodake järjekordset pidupäeva, vaid korraldage see endale kohe. Pildistage nii oma kalleid põngerjaid kui ka oma teismeliseas lapsi.

Emad, te võite lasta ennast pildistada koos oma lapsega. Tellige meilt fotoseeria „Ema ja laps“, kus ema koos oma väikelapsega moodustavad pildid, mis on täis kordumatuid emotsioone. Noored lapsevanemad soetavad just lapse esimestel eluaastatel üksikasjaliku albumi selliste fotodega.

Te saate endale professionaalsed ja kunstipäraselt töödeldud pildid, mis rõõmustavad Teid pikki aastaid ja äratavad meeldivaid mälestusi. Pärast fotoseeria valmimist saate välja valida kõige lemmikumad fotod oma albumi jaoks, need ümber paigutada, redigeerida ja muuta need must-valgeteks või seepiatooni.

Informatsioon: tel. +372 506 2736

Professionaalne fotosessioon „Mina – supermodell“.

Portfoolio pildistus on isiklik fotosessioon portfoolio moodustamiseks, mis on kohustuslik atribuut näiteks näidistöödeks, tööks telesaates, laval või filmiekraanil aga ka teistes loomingulistes elukutsetes. Võtame kas või castingud: portfoolio oma fotodest ei ole lihtsalt visiitkaart, vaid võimalus näidata oma potentsiaali tööandjale.

Tütarlapsmodellide juures peab portfoolio näitama tema võimet võtta erinevaid poose, mis on modellitöö juures väga tähtis. Sellepärast sisaldavad modellide fotosessioonid reeglipäraselt nii näo- kui ka täissuuruses portreed. Lisaks suureplaanilist fotot supelkostüümis, mis annab ettekujutuse modelli figuurist, ning fotosid ilma meigita, et anda võimalus hinnata modelli loomulikku ilu. Stuudiopildistus portfoolio jaoks on fotograafile väga tähtis ülesanne, sest tema töö on näidata tulevasele tööandjale modelli parimaid väärtuseid.

/Informatsioon: tel. +372 506 2736

Professionaalsed albumfotod on nii mitmekesised! Ehk „Meie kõik – ülikenad, suurepärased modellid!“

Tänapäeval võivad stuudios tehtud portfooliot lubada endale mitte ainult modellid, vaid igaüks meist. Kui te soovite ennast avada teisest küljest, uues valguses või näidata end ootamatus poosis või hoopis vastupidi tagasihoidlikumalt, siis meie professionaalne ja personaalne pildistamine täidab teie soovid.

Vaevalt et te soovite kinkide sama fotot nii oma sõpradele, vanematele ja vanavanematele ühte. Seepärast on hea võimalus lasta teha palju erinevates poosides fotosid, mida kinkida mälestuseks oma lähedastele ja mis kõigile ka meeldiksid.

Fotosessioon stuudios täidab iga noore tütarlapse unistuse modellilikest fotodest. Peale selle on professionaalne fotosessioon väga meeldejääv kink, millega võib heameelt teha mitte ainult iseendale, vaid ka oma lähedastele. Juba ainuüksi kostümeeritud fotosessioon võib saada teie unustamatuks kogemuseks!

Informatsioon: tel. +372 506 2736

Äri fotosessioon teie firma soliidseks veebilehekülje imagoks.

Kasutage ära kõik võimalused, et näidata oma äriettevõtet kõige paremast küljest. Professionaalne ja asjalik fotosessioon annab võimaluse teie kaastöölistele rõhutada oma professionaalseid väärtusi ja iseloomujooni. Need fotod annavad tervikliku kujutluse teie edukast firmast, kus töötavad oma ala asjatundjaid. Kooperatiivne foto on väga tähtis igale organisatsioonile, sest see kujundab firma mainet ja tekitab usalduse töötajate ja klientide vahel. Selline fotosessioon nõuab väga asjalikku, et tabada nii töötajate usalduslik imago kui ka nende tööruumide väljanägemine, kus pildistamine toimub. Sellepärast on fotosessioon kontoris edukas ainult kasutades vastava töökogemusega professionaalse fotograafi teenuseid.

Informatsioon: tel. +372 506 2736

Tutvustav, õppeaineline või kunstipärane pildistamine kataloogide, voldikute ja prospektide aga ka internetilehekülgede ning -poodide jaoks.

Õppeaineline ja tutvustav pildistam on täiskomplekt fototeenustest alates fotograafi ettekujutusest, pildistamise teostusest kuni ettevalmistuseni ja avaldamisest internetileheküljel või tellija trükikataloogis.
Me pildistame, kaunistusi, ornamente ja nikerdusi, tehnikat ja erinevaid seadmeid, mööblit, rõivastust ja jalanõusid, moodsaid aksessuaare, toiduaineid jne.

Informatsioon: tel. +372 506 2736

Suurepärased fotod kinnisvara maakleritele ja sisekujundajatele!

Kinnisvara ja sisekujunduse maailmas mängib visuaalne esitus otsustavat rolli. Õigesti komponeeritud fotod võivad inspireerida kliente ja aidata neil mõista kinnisvara või interjööri atmosfääri.

Kui fotograaf on minu ülesandeks jäädvustada kõik parimad omadused kinnisvara või sisekujunduse objektis. Püüan edastada selle unikaalsust, funktsionaalsust ja esteetikat oma kaamera objektiivi kaudu.

Mis muudab kinnisvara ja interjööri fotode pildistamise eriti oluliseks

? Esiteks võimaldab see maakleritel meelitada rohkem potentsiaalseid ostjaid. Kvaliteetsed fotod, mis rõhutavad objekti eeliseid, tõmbavad tähelepanu ja aitavad müüjatel ligi meelitada rohkem huvitatud isikuid.

Teiseks, sisekujundajate jaoks on fotod oluline tööriist nende portfoolios. Need võivad näidata nende loovaid oskusi ja edastada oma tööde unikaalsust kvaliteetsete piltide kaudu. See võimaldab neil meelitada uusi kliente ja näidata oma kutseoskuste potentsiaali.

Milliseid elemente tuleks arvestada kinnisvara ja interjööri fotode pildistamisel? On oluline leida õige kompositsioon, valida optimaalne pildistamisnurk ja kasutada valgustust viisil, mis edastab ruumi atmosfääri. Samuti on oluline pöörata tähelepanu detailidele ja aktsentidele, et esile tuua objekti unikaalsus ja funktsionaalsus.

Lühidalt öeldes on kvaliteetne foto võimas tööriist maakleritele ja sisekujundajatele. See võimaldab neil tõhusalt esitleda oma töid, meelitada uusi kliente ja saavutada edu oma valdkonnas. Ärge unustage visuaalse esitluse jõudu ja investeerige kinnisvara ja interjööri kvaliteetsesse fotograafiasse – see on investeering, mis tasub end mitmekordselt ära!

Informatsioon: tel. +372 506 273